Translate

Belarusian English Estonian German Latvian Lithuanian Russian Ukrainian
Poland 91.6%Poland
United States 5%United States
Germany 0.9%Germany
Mexico 0.4%Mexico
Norway 0.4%Norway
Romania 0.4%Romania



REKORDY UCZNIOWSKIEGO KLUBU SPORTOWEGO

,,OMEGA’’ SOKÓŁKA

 PŁYWALNIA 25 M.

 

CHŁOPCY

10 lat

11 lat

12 lat

13 lat

14 lat

15 lat

16 lat

17 lat

st. dowolny 50m

Michałowski Sebastian      34,00         Suwałki 2018

Rećko Konrad  31,34    Sokółka    2013

Rećko Konrad 29,85         Suwałki       2014 

Eryk Michałowski

28,72

Ostrowiec Św. 2016

Eryk Michałowski

26,53         Olsztyn 2017

Eryk Michałowski

26,03

Suwałki

2018

Pietrych Paweł 25,99        Sokółka 2013  Pietrych Paweł 25,21         Suwałki 2014

st. dowolny 100m

Rećko Konrad 

1.14,58

Sokółka  2012

Rećko Konrad 1.09,32   Łomża 2013

Rećko Konrad 1.06,35     Suwałki    2014 

Michałowski Eryk     1.02,97      Augustów   

2016

Michałowski Eryk     59,42 Ostrołęka

2017

Eryk Michałowski

57,13

Suwałki

2018

 Pietrych Paweł 59,99   

Gliwice 2013

Paweł Pietrych 57,68        Giżycko 2014

st. dowolny 200m

Rećko Konrad 2.32,07  Giżycko 2013 

Rećko Konrad 2.27,17     Suwałki  2014 

Michałowski Eryk 2.14,96    Olsztyn 2016 

Michałowski Eryk    2,11,98 Ostrołeka 2017

Michałowski Eryk 2.09,54

Sokółka 2018 

Aniśko Damian 2.15,19     Giżycko 2013

st. dowolny

400 m 

Rećko Konrad  5,40,60  Suwałki  2012

Rećko Konrad 5.14,52 Sokółka 2013 

Rećko Konrad 4.59.86     Giżycko  2014

Eryk Michałowski 4.59,39    Ostrowiec Św. 2016

Eryk Michałowski  4.31,38   

Suwałki 2017  

 Eryk Michałowski 

4.27,58      Suwałki 2018

st. dowolny 800m

 

Rećko Konrad 10.15,95   Giżycko 2014

st. grzbietowy 50m

Rećko Konrad

 39,90

Hajnówka

2012

Rećko Konrad 36,59   

Bielsk Podlaski 2013

Michalowski Eryk 36,50        Suwałki        2015

Eryk Michałowski  32,90        Olsztyn    2016

Michałowski Eryk   32,40

Sokółka 2017

Eryk Michałowski

30,25

Suwałki 

2018

Petrych Paweł 31,74         Giżycko         2013

Pietrych Paweł 31,31         Giżycko 2014

st. grzbietowy 100m

Rećko Konrad  1,27,58  Suwałki  2012

Rećko Konrad 1,18,27    Suwałki    2013

 Rećko Konrad  1.16,22     Suwałki 2014

Rećko Konrad 1.14,15  Suwałki     2015

Michałowski Eryk     1,08,08 Ostrołeka 2017

Michałowski Eryk 1.05,16   Ostrołęka 2018 

 

 

 

st.grzbetowy 200m

 

 

Michałowski Eryk 2.47,55     Sokółka 2015

Michałowski Eryk 2.38,89      Olsztyn 2016

Rećko Konrad 2.34,38      Olsztyn 2016 

 

 

 

st. klasyczny 50m

Michałowski Sebastian

46,43

Michałowo 2018

Mrozowicz Daniel       42,85 Suwałki   2016

 

Michałowski Eryk    38,68          Suwałki           2015

Michałowski Eryk            34,63    Olsztyn 2016

Eryk Michałowski 32,35

Olsztyn 2017

Eryk Michałowski 32,06         Suwałki 2018 

 

 

st. klasyczny

100m

Michałowski Sebastian  1.39,32      Suwałki 2018

Gudalewski Kacper   1.31,63  Suwałki      2013 

 Gudalewski Kacper      1.29,87     Suwałki 2014 

Michałowsk Eryk     1,17,87     Michałowo 2016

Eryk Michałowski 1.11,38

Olsztyn  2017 

 Eryk Michałowski 1.08,90      Suwałki 2018

 

 

st.klasyczny

200m

 

Kułakowski Jan 3.32,75 Giżycko 2014

Gudalewski Kacper      3.13,36     Sokółka 2014

Eryk Michałowski  2.47,66   Olsztyn 2016 

 Eryk Michałowski 2.32,90 Olsztyn 2017

 

 

st.motylkowy 50m

Michałowski Sebastian      37,58         Suwałki 2018

Michałowski Eryk         35,43    Suwałki    2013

Michałowski Eryk   33,97          Bielsk Podlaski        2015 

Michałowski Eryk     31,10           Olsztyn     2016

Michałowski Eryk    29,30

Sokółka 2017

Eryk Michałowski  28,72    Suwałki    2018

Pietrych Paweł 27,86       Sokółka      2013 

Pietrych Paweł 26,91      Suwałki 2014 

st. motylkowy 100m

 

Michałowski Eryk 1.18,56     Sokółka 2015

Michałowski Eryk  

1.10,51   Suwałki 2016        

Eryk Michałowski 1.09,95 Lublin 2017

 

 

st. zmienny 100m

Michałowski Sebastian   1,26,07

Suwałki 2018

Michałowski Eryk      1,23,02 Giżycko 2014

Michałowski Eryk 1,19.38        Bielsk Podlaski        2015

Eryk Michałowski  1,09,51

Suwałki  2016

Michałowski Eryk 1.05,54 Suwałki 2017

Eryk Michałowski 1.03,52

 Suwałki 2018

 

st. zmienny 

200m

Michałowski Eryk

3.17,13      Suwałki 2013

 Rećko Konrad 2.55,82 Sokółka 2013

Michałowski Eryk 2.46,16     Sokółka 2015  

Michałowski Eryk  2.31,08 Olsztyn  2016

Eryk Michałowski 2,20,91 Olsztyn 2017 

Michałowski Eryk

2.17,61

Sokółka 2018 

 

 

st.zmienny 400m

 

Eryk Michałowski  5.20,14     Olsztyn  2016

Eryk Michałowski 5.03,58       Olsztyn 2017

 

 

 

 

 

DZIEWCZĘTA

 

 

 

10 lat

11 lat

12 lat

13 lat

14 lat

15 lat

16 lat

st. dowolny 50m

Ancypo Agnieszka  34,52  Łomża   2013

Ancypo Agnieszka  31,03   Suwałki    2014

Ancypo Agnieszka 29,35    Suwałki  2015

Ancypo Agnieszka   27,79   Olsztyn   2016

Agnieszka Ancypo 27,79 Olsztyn 2016

Ancypo Agnieszka 27,63 Suwałki 2018

 

st. dowolny 100m

Czarnowicz Gabriela 1.15,24  Białystok    2012

Ancypo Agnieszka  1.08,99  Suwałki  2014

Ancypo Agnieszka 1.04,70 Warszawa  2015

Ancypo Agnieszka  1.01,42   Ostrowiec Św. 2016

Ancypo Agnieszka  1.00,50 Olsztyn 2017

 

st. dowolny 200m

Rogowicz Zuzanna 3.03,54 Giżycko 2014

 Ancypo Agnieszka 2.34,69    Suwałki 2014

Ancypo Agnieszka 2.24,12 Mława 2015

Ancypo Agnieszka 2.13,53  Olsztyn    2016

Ancypo Agnieszka 2,13,53 Olsztyn 2016

 

st.dowolny 400m

Ancypo Agnieszka  5.26,56 Sokółka   2014

Ancypo Agnieszka 5.02,66 Suwałki   2015

Ancypo Agnieszka 4.49,99 Suwałki   2016

Rogowicz Zuzanna 4.43,64 Suwałki 2018

 

st. dowolny

800m

 

 

Ancypo Agnieszka 10.36,94  Sokółka  2015

 

 

 

Rogowicz Aleksandra 10.10,83 Gliwice 2016 

st. grzbietowy 50m

Ancypo Agnieszka

39,40 Łomża  2013

Czarnowicz Gabriela

36,82    Bielsk Podlaski 2013

Ancypo Agnieszka 33,91    Mława 2015

Ancypo Agnieszka 33,27    Olsztyn 2016

Czarnowicz Gabriela 32,66  Augustów  2016 

Czarnowicz Gabriela 32,22 Ostrowiec Św. 2017 

 

st. grzbietowy 100m

Ancypo Agnieszka 1,26,13  Suwałki    2013

Czarnowicz Gabriela  1,19.96 Łomża    2013

Ancypo Agnieszka  1,13.28  Suwałki     2015

Czarnowicz Gabriela 1.12,60 Ostrowiec Świętokrzyski 2015

Czarnowicz Gabriela 1,11,22 Suwałki 2016 

 Ancypo Agnieszka 1.09,43 Michałowo 2018

 

st. grzbietowy 200m

Ancypo Agniesza 3.08,96 Giżycko 2013

Czarnowicz Gabriela 3.00,76 Giżycko 2013 

Czarnowicz Gabriela 2,52.61 Suwałki   2014

Ancypo Agnieszka 2.36,01 Olsztyn   2016

 

 

st. klasyczny 50m

Ancypo Agnieszka 45,27    Augustów 2013 

 

Iga Kuklicz 41,01  Olsztyn 2017

Iga Kuklicz 37,05 Suwałki  2018

Ancypo Agnieszka     36,92  Olsztyn  2016

Agnieszka Ancypo 36,92 Olsztyn 2016

Julia Sołoniewicz 36,75 Suwałki 2018 

 

st. klasyczny 100m

 Ancypo Agnieszka 1.40,29 Giżycko 2013

Iga Kuklicz 1.29,07 Suwałki  2017

Iga Kuklicz   1.21,23 Suwałki      2018

 Hajduk Anita 1.24,26 Giżycko  2013  Gabriela Poczobutt Odlanicka  1.20,98 Bielsk Podlaski   2016 Gabriela Poczobutt Odlanicka 1.19,52 Suwałki 2017  

st. klasyczny 200m

   Iga Kuklicz 3.09,26 Olsztyn 2017

Iga Kuklicz  3.00,14     Sokółka   2018

 Hajduk Anita 3.01.92 Giżycko   2013  Hajduk Anita  2.55,46 Sokółka 2014    

st. motylkowy 50m

 Ancypo Agnieszka  38,52

Sokółka

2013

Radel Oliwia 36,69     Olsztyn   2017

Czarnowicz Gabriela   33,61    Suwałki 2014

Ancypo Agnieszka 30,70   Augustów   2016

 Ancypo Agnieszka 30,22   Olsztyn 2017  Ancypo Agnieszka 29,81 Suwałki 2018  

st. motylkowy 100m

 

Oliwia Radel 1.27,77   Suwałki 2017

Ancypo Agnieszka 1.18,04 Suwałki 2015

 Ancypo Agnieszka  1.08,78 Olsztyn   2016

 Ancypo Agnieszka 1.08.48 Suwałki 2017

 Ancypo Agnieszka 1.06,29 Suwałki 2018

st. zmienny 100m

Radel Oliwia 1,28,32 Ostrołęka 2016

Ancypo Agnieszka  1,21,68  Bielsk Podlaski  2014

Ancypo Agnieszka   1.14,18  Michałowo 2015

 Ancypo Agnieszka   1.10,61    Olsztyn 2016

Ancypo Agnieszka 1.10.36 Michałowo 2017 

 

st. zmienny 200m

Ancypo Agnieszka 3.22,90 Suwałki 2013 

Ancypo Agnieszka 2.50,97   Suwałki 2014

Ancypo Agneszka 2.43,01 Warszawa 2015

Ancypo Agneszka 2.42,12 Ostrowiec 2016

Ancypo Agnieszka 2,34,10 Olsztyn 2017

 Ancypo Agnieszka 

2.33,53

Sokółka 2018

Rogowicz Aleksandra 2.35,62 Augustów 2016 

 

 

 

 

REKORDY UCZNIOWSKIEGO KLUBU SPORTOWEGO

,,OMEGA’’ SOKÓŁKA

PŁYWALNIA 50 M.

CHŁOPCY

  10 lat 11 lat 12 lat 13lat 14lat 15lat 16 lat

st. dowolny 50m

       

Eryk Michałowski

28,84

Olsztyn 2017

 Eryk Michałowski

26,93 Oświęcim2018

 

st. dowolny 100m

 

Michałowski Eryk

1,14,64 Warszawa 2014

Rećko Konrad

1,09,47

Warszawa 2014

Michałowski Eryk

1,04,99

Warszawa 2016

 

   

st. dowolny 200m

             

st.  grzbietowy 50m

 

       

 Rećko Konrad

35,26

Olsztyn 2016

   

st. grzbietowy 100m

 

Karpowicz Szymon

1,41,07 Warszawa 2014

Rećko Konrad

1,23,52 Warszawa 2014

 

Rećko Konrad

1,15,62

Olsztyn  2016

   

st.grzbetowy 200m

             

st. klasyczny 50m

         Eryk Michałowski   35,15     Olsztyn  2017

 Eryk Michałowski 33,08      Lublin 2018

 
st.klasyczny 100m  

Kułakowski Jan     1,45,72 Warszawa 2014

 

Karpowicz Szymon 1,33,55 Warszawa 2016

 Eryk Michałowski  1,17,95        Olsztyn         2017

 Eryk Michałowski 1,13.02    Lublin2018  
st.klasyczny 200m  

 

 

 

Eryk Michałowski   2.48,11        Olsztyn       2017

 Eryk Michałowski 2,35,51  Oświęcim 2018  

st.motylkowy 50m

       

Eryk Michałowski 30,90

Olsztyn 2017

 Eryk Michalowski 29,22    Warszawa 2018  

st. motylkowy 100m

     

 Eryk Michałowski

1,16,87 Warszawa 2016

 Eryk Michalowski

1,09,03

Olsztyn 2017

   

st. zmienny 200m

 

Michałowski Eryk

3,07,34 Warszawa 2014

 

Michałowski Eryk

2,44,86 Warszawa 2016

 Eryk Michałowski  2,34,48       Alytus           2017  Eryk Michałowski 2,23,63  Oświęcim 2018  

st.zmienny        400m

 

 

 

 

Eryk Michałowski    5.27,48 Olsztyn   2017
   

DZIEWCZĘTA

  10 lat 11 lat 12 lat 13lat 14lat 15lat 16 lat

st. dowolny 50m

Rogowicz Zuzanna

38,54

Warszawa 2014

   Iga Kuklicz 33,55 Alytus 2018  Zuzanna Rogowicz       30,86         Alytus           2017

Agnieszka Ancypo    28,39  Olsztyn  2017

 Agnieszka Ancypo 28,01 Alytus 2018  

st. dowolny 100m

 

Ancypo Agnieszka

1,16,38

Warszawa 2014

Czarnowicz Gabriela

1,08,77

Warszawa 2014

Ancypo Agnieszka

1,03,23

Warszawa 2016

 Agnieszka Ancypo

1,01,89

Olsztyn   2017

   

st. dowolny 200m

       Zuzanna Rogowicz      2.21,96         Olsztyn          2017  Zuzanna Rogowicz 2,17.30 Olsztyn 2018
 

st.dowolny 400m

      Zuzanna Rogowicz 5.04,38 Olsztyn    2017  Zuzanna Rogowicz 4,57.78  Olsztyn 2018    

st.  grzbietowy 50m

 

Kuklicz Iga

44,85

Warszawa 2016

     

 Gabriela Czarnowicz

35,23

Olsztyn 2016

Agnieszka Ancypo 34,56 Warszawa 2018  Gabriela Czarnowicz 34,42   Lublin 2018

st. grzbietowy 100m

 

Łopatecka Justyna

1,41,66

Warszawa 2016

Rogowicz Zuzanna

1.30,05

Warszawa 2016

Ancypo Agnieszka

1,15,31

Warszawa 2016

 

   

st. grzbietowy 200m

       Zuzanna Rogowicz      2.53,33        Alytus          2017  Agnieszka Ancypo           2.43,24        Alytus          2017    

st. klasyczny 50m

Kuklicz Iga 49,65 Warszawa 2016

      Hajduk Anita 38,25     Dębica      2014  Gabriela Poczobutt Odlanicka 37,87 Olsztyn 2017  
st. klasyczny 100m      

Garkowska Maja   1,39,49 Warszawa 2016

Hajduk Anita

1,23,48

Dębica  2014

   

st. klasyczny   200m

 

 

 Iga Kuklicz 3,15,20 Alytus 2018  

Gabriela Poczobutt Odlanicka   2,58,64   Olsztyn 2016 

   

st. motylkowy 50m

 

Sołoniewicz Julia      49,02  Warszawa 2014

    Agnieszka Ancypo   30,66 Olsztyn      2017  Agnieszka Ancypo 30,08  Warszawa 2018  

st. motylkowy 100m

       Rogowicz Zuzanna 1.22.07 Olsztyn    2017  Agnieszka Ancypo 1.11.05 Olsztyn   2017

 Agnieszka Ancypo 1,09,53 Oświęcim 2018

 Ola Rogowicz 1,13,23 Warszawa 2016

st. zmienny 200m

 

Ancypo Agnieszka

3,04,11 Warszawa  2014

   

Hajduk Anita

2,46,46 Warszawa 2014

 Agnieszka Ancypo

2,40,02 Lublin 2018

 Ola Rogowicz

2,44,49 Warszawa 2016